Przygody Fenka. Zwroty grzecznościowe. Dziękuję

Dziś jest wyjątkowy dzień! Fenek razem z całą rodziną jedzie do restauracji, żeby świętować pewne ważne wydarzenie. Czy chcecie dowiedzieć się, co wydarzyło się siedem lat temu i czego Fenek nauczył się tym razem? Dzięki tej książeczce dziecko:zapamięta, że używanie zwrotów grzecznościowych jest...
9,66 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,52 zł

Opis

Dziś jest wyjątkowy dzień! Fenek razem z całą rodziną jedzie do restauracji, żeby świętować pewne ważne wydarzenie. Czy chcecie dowiedzieć się, co wydarzyło się siedem lat temu i czego Fenek nauczył się tym razem?

Dzięki tej książeczce dziecko:zapamięta, że używanie zwrotów grzecznościowych jest bardzo ważne dowie się, w jakich sytuacjach stosujemy zwrot „dziękuję” zrozumie, że dziękować można nie tylko za materialne prezenty.

Za treścią tytułu "Przygody Fenka. Zwroty grzecznościowe. Dziękuję" stoi Dominika Gałka.

Publikacja pt. "Przygody Fenka. Zwroty grzecznościowe. Dziękuję" została przypisana do kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały pomysł, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do torby dziecka.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź także kolejne bajki z serii "Przygody Fenka".

Jest to dość krótka publikacja - ma 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Przygody Fenka. Zwroty grzecznościowe. Dziękuję została opublikowana przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.