Przygody Fenka. Zwroty grzecznościowe. Przepraszam

W przedszkolu jest bardzo miło, ale bywają takie dni, kiedy Fenkowi i jego przyjaciołom przytrafiają się również przykre sytuacje. Kto popsuł dobrą zabawę i w jaki sposób dzieci poradzą sobie z problemem? Dzięki tej książeczce Twoje dziecko:zrozumie wagę słowa „przepraszam” dowie się, w jakich...
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,77 zł

Opis

W przedszkolu jest bardzo miło, ale bywają takie dni, kiedy Fenkowi i jego przyjaciołom przytrafiają się również przykre sytuacje. Kto popsuł dobrą zabawę i w jaki sposób dzieci poradzą sobie z problemem?

Dzięki tej książeczce Twoje dziecko:zrozumie wagę słowa „przepraszam” dowie się, w jakich sytuacjach powinno używać tego wyrazu pozna zasady kulturalnej współpracy w grupie.

Autorem historyjki "Przygody Fenka. Zwroty grzecznościowe. Przepraszam" jest Dominika Gałka.

"Przygody Fenka. Zwroty grzecznościowe. Przepraszam" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania licznych pytań.
  • Piękne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - zamów dla niego też kolejne bajki z serii "Przygody Fenka".

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość to 22 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Przygody Fenka. Zwroty grzecznościowe. Przepraszam" wydało Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz również inne pozycje tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.