#trends 2. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum. Poziom A1+

Zeszyt ćwiczeń to pełnowartościowa publikacja, w 100% odzwierciedlająca treść podręcznika, a w niej: Zadania rozwijające wszystkie umiejętności językowe i utrwalające zagadnienia wprowadzone w podręczniku. Ćwiczenia interaktywne w aplikacjach bliskich uczniowi oraz filmy gramatyczne ułatwiające...
39,55 * 43,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,99 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń to pełnowartościowa publikacja, w 100% odzwierciedlająca treść podręcznika, a w niej:

  • Zadania rozwijające wszystkie umiejętności językowe i utrwalające zagadnienia wprowadzone w podręczniku.
  • Ćwiczenia interaktywne w aplikacjach bliskich uczniowi oraz filmy gramatyczne ułatwiające zrozumienie zagadnień i struktur.
  • Kody QR prowadzące do aplikacji online i zadań multimedialnych.
  • Sekcja Jetzt wird practisch, wprowadzająca komunikację w realnym kontekście językowym.
  • Numeracja stron identyczna jak podręczniku!

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"#trends 2. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum. Poziom A1+" opublikowało Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Kiedy wydano tę publikację?
Rok wydania #trends 2. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum. Poziom A1+ to 2019. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zapakować do szkolnej torby.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Stawiając na nowoczesne metody pracy z młodzieżą, zyskało zaufanie tysięcy edukatorów i szkół w całej Polsce.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - #trends 2. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum. Poziom A1+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>