W poszukiwaniu dojrzałej wiary. Podręcznik dla 2 klasy szkoły ponadpodstawowej

W poszukiwaniu dojrzałej wiary. Podręcznik dla II klasy szkoły ponadpodstawowej jest przeznaczony dla uczniów kształcących się w liceach, technikach i szkołach branżowych. Stanowi część serii podręczników pt. Z Bogiem przez życie przygotowanych przez grono specjalistów w zakresie katechetyki,...
26,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,83 zł

Opis

W poszukiwaniu dojrzałej wiary. Podręcznik dla II klasy szkoły ponadpodstawowej jest przeznaczony dla uczniów kształcących się w liceach, technikach i szkołach branżowych. Stanowi część serii podręczników pt. Z Bogiem przez życie przygotowanych przez grono specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze środowiskiem akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W jednostkach lekcyjnych wykorzystano wiele metod i materiałów, które dynamizują przebieg katechezy i angażują uczniów. Logiczna i przejrzysta struktura lekcji sprawia, że treści w nich prezentowane będą szybko i skutecznie przyswajane przez młodzież.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "W poszukiwaniu dojrzałej wiary. Podręcznik dla 2 klasy szkoły ponadpodstawowej"?
Paweł Mąkosa to autor tego podręcznika.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności dużego zaangażowania w proces katalogowania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pomoc naukowa "W poszukiwaniu dojrzałej wiary. Podręcznik dla 2 klasy szkoły ponadpodstawowej" została przygotowana przez Wydawnictwo Gaudium.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Dla jakiego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnej dziedzinie nauki, jaką jest religia.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - W poszukiwaniu dojrzałej wiary. Podręcznik dla 2 klasy szkoły ponadpodstawowej

  • Autor: Paweł Mąkosa
  • Wydawnictwo Gaudium
  • Rok wydania: 2021
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788375484083
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła ponadpodstawowa
  • ISBN: 9788375484083

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>