Podręczniki szkolne 2022/2023

Skorzystaj z wyszukiwarki podręcznikowej

Plecaki i worki do szkoły >>

Artykuły szkolne i papiernicze

Zaczynasz nowy rok szkolny? Jesteś nauczycielem i potrzebujesz materiałów dydaktycznych? Szukasz miejsca, w którym zgromadzisz niezbędne lektury do egzaminu? Przejrzysz naszą ofertę podręcznikową! W Bee znajdziesz szeroki wybór podręczników szkolnych, który pozwoli Ci skompletować wyprawką szkolną dla ucznia podstawówki czy znaleźć konkretny podręcznik do liceum, technikum czy szkoły branżowej.

Tanie podręczniki szkolne w Bee.pl

Nasza księgarnia internetowa oferuje podręczniki szkolne i pomoce naukowe do różnych przedmiotów szkolnych. Jeśli szukasz podręczników w atrakcyjnej cenie – trafiłeś idealnie. W ofercie zgromadziliśmy książki szkolne najważniejszych wydawnictw na rynku – Nowa Ewa, Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne, PWN czy Operon. Czekają na Ciebie podręczniki do szkoły podstawowej, podręczniki do liceum, a także podręczniki do nauki języków obcych. Z nami bez problemu skompletujesz także wyprawkę dla młodszych dzieciaków, kupując niezbędne podręczniki do szkoły podstawowej, także dla pierwszoklasisty, i nie wydając przy tym milionów.

Oferta podręczników uznanych wydawnictw – Nowa Era, WSiP, Operon, PWN

Niezależnie od tego, czy brakuje Ci podręcznika do przyrody, ćwiczeń z angielskiego czy też dopiero zorientowałeś się, że to już półmetek wakacji i potrzebujesz całego kompletu podręczników – spokojna głowa. W Bee znajdziesz wszystkie niezbędne pomoce i materiały edukacyjne do każdej klasy.

Nasze podręczniki szkolne do liceum, technikum i innych szkół to publikacje o wysokiej jakości merytorycznej i wychowawczej. Znajdziesz u nas najbardziej uznane przez pedagogów wydawnictwa, dlatego możesz u nas zakupić także opracowania oraz repetytoria przydatne do powtórki przed egzaminem ósmoklasisty, gimnazjalnym oraz maturą. Z podręcznikami Nowej Ery, WSiP czy Operonu nauka będzie na pewno bardziej zorganizowana, a efekty w postaci ocen i wyników na świadectwie – znakomite.

Wychowanie przedszkolne – podręczniki do przedszkola

Wychodząc naprzeciw potrzebom edukacyjnym w placówkach przedszkolnych, w naszej księgarni internetowej zgromadziliśmy także ciekawe i przydatne pomoce dydaktyczne dla przedszkolaków. Do rozpoczęcia przygody z liczeniem polecamy serię wydawnictwa Zielona Sowa "Akademia przedszkolaka. Poznaję cyferki". W ofercie mamy także szeroki wybór podręczników dla zerówki – karty pracy "Supersmyki" czy popularne boxy "Planeta dzieci" wydawnictwa WSiP. Z nami maluchy nauczą się czytania i pisania poprzez zabawę dzięki angażującym pozycjom wydawniczym opracowanym przez specjalistów pedagogów i nauczycieli przedszkolnych.

Podręczniki – szkoła podstawowa

Trzon naszej oferty podręcznikowej stanowią książki do nauki w szkole podstawowej. Z nami szybko zgromadzisz wymagane podstawą programową podręczniki szkolne, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań czy karty pracy. Na naszych półkach posiadamy pomoce dla klas 1-8 do wszystkich przedmiotów szkolnych. Fizyka, chemia, biologia, religia, WOS, historia, matematyka, język polski i języki obce – upewnij się, że w plecaku szkolnym nie zabraknie żadnej obowiązkowej pozycji na każdej z lekcji. W tej kategorii umieściliśmy także pomoce do egzaminu ósmoklasisty jak arkusze z języka angielskiego.

Podręczniki do liceum i technikum – klasy 1-4

Zmieniająca się co roku podstawa programowa to z pewnością bolączka wielu rodziców. Jeśli masz dość „polowania" na nowe pozycje w kanonie, zaplanuj zakupu podręczników w Bee. Co roku nasze internetowe półki w księgarni uzupełniamy o nowości rynkowe – także jeśli chodzi o naukę w szkołach ponadgimnazjalnych. Znajdziesz u nas podręczniki do szkoły średniej dla podstawowych przedmiotów jak matematyka, język polski czy język angielski, a także karty pracy, repetytoria, tablice gramatyczne, zbiory zadań czy książki przygotowujące do nowej matury – zarówno w wersji podstawowej, jak i rozszerzonej.

Podręczniki do szkół branżowych – nauczanie zawodowe

Kompletując naszą ofertę edukacyjną dla szkół, nie zapomnieliśmy o pomocach dla szkół branżowych. Postaraliśmy się, aby nasza oferta wiernie odzwierciedlała przedmioty nauczane w ramach przygotowania do każdego fachu i zawodu. Abyś nie musiał spędzać dużo czas nad zastanawianiem się nad podręcznikami do nauczania zawodowego, podzieliliśmy je według przedmiotów i specjalizacji w szkołach branżowych. Lakiernictwo samochodowe? Kosmetologia? Hotelarstwo? U nas znajdziesz najbardziej popularne, a przede wszystkim tanie podręczniki szkolne do nauki zawodu, jaki sobie wybrałeś.

Lektury szkolne i opracowania lektur

Kanon lektur obowiązkowych jest szeroki. A egzemplarzy w bibliotece zawsze za mało. Własna kopia lektur szkolnych – tym bardziej tych z opracowaniem ekspertów – jest wyjątkowo przydatna. Tym bardziej w trakcie powtórek przed sprawdzianami, egzaminami, a już na pewno maturą. Dlatego w Bee poza podręcznikami szkolnymi kupisz także najważniejsze lektury szkolne – czy to dla klas 1-3 szkoły podstawowej, czy starszych, a także tych omawianych w liceum czy zawodówce pod kątem przygotowania do matury. Nasze ciekawe graficznie wydania lektur szkolnych sprawią, że skompletujecie piękną domową biblioteczkę, do której warto będzie wrócić także po zakończeniu szkoły przez Twoją pociechę.

W ofercie mamy zarówno klasyki literatury polskiej jak "Quo Vadis", "Chłopi" czy "Sonety krymskie", a także światowej – "Makbeta", "Antygonę", "Mistrza i Małgorzatę" oraz wiele innych omawianych w czasie lekcji.

Pomoce naukowe – repetytoria, vademecum, zbiory zadań, arkusze maturalne

Naszą ofertę podręczników nieustannie poszerzamy o materiały i pomoce dydaktyczne, które pomagają uczniom rozwijać umiejętności poza ławką szkolną oraz ćwiczyć kompetencje w każdym zakresie. W Bee znajdziesz niezbędne do powtórek przed sprawdzianami i egzaminami repetytoria, zbiory zadań i ćwiczenia dla osób pragnących poszerzyć wiedzę lekcyjną.

Przykładowo, jeśli dziecko potrzebuje korków z matmy, przyda się porządny zbiór zadań. Jeśli planuje maturę z rosyjskiego, zaopatrz się w arkusze maturalne. Niezbędnikiem każdego maturzysty jest także vademecum z języka polskiego. Dla ósmoklasisty polecamy pakiet zawierający repetytoria oraz arkusze egzaminacyjne, dzięki którym Twoja pociecha przygotuje się bezstresowo do egzaminu. Szkolne podręczniki uzupełnione o dobrze dobrane repetytorium pozwolą ugruntować wiedzę i wyjaśnić wszelkie trudniejsze kwestie.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe